Productbeschrijving
Geluidsoverlast door ventilatie is een veel voorkomend probleem in een installatie. De Econox-coulissendempers dienen ervoor om het geluid, dat zich in een luchtkanaal voortplant, te reduceren. Om toch aan de gewenste luchthoeveelheden te komen kunnen wij voor u de juiste selecteren en produceren. Te gebruiken voor montage als aanzuigdemper, kanaaldemper of uitlaatdemper.
Het produceren van coulissen dempers is maatwerk. Econox produceert on demand naar afmetingen zoals u ze in het werk nodig heeft met een maximum van 10 werkdagen.
Wilt u een offerte op maat ontvangen, neem dan contact op met onze medewerkers.
Specificaties
- Lengte geluiddemper 500mm t/m 1500mm, afwijkende lengtes op aanvraag
- Diktes coulisse 100mm
- Stijve glaswolplaat tweezijdig bekleed met een versterkt zwart glasvlies
- Coulisse 200mm op aanvraag
- De omkasting wordt standaard vervaardigd uit sendzimir gegalvaniseerde staalplaat. De coulissen bestaan uit een gegalvaniseerd kader waarin minerale wol is aangebracht
- Is kiem- en rotvrij alsook onbrandbaar volgens NEN 6064, klasse 1
- Hoge luchtsnelheden mogelijk door speciale bekleding zwart glasvlies
- Flensbevestiging