Regelklep Ø 100mm voor spirobuis motorbediend
Deze motorbediende ronde regelklep is voorzien van instelbaar klepblad met vastzet inrichting. Door het instellen van het klepblad is de doorlaat van de lucht (het debiet) in te stellen. Deze regelklep is geschikt voor een buis van Ø 100mm. De regelklep is geschikt voor ons assortiment Belimo motoren.
Materiaal
De spiro regelkleppen zijn geproduceerd volgens de hoogste standaarden. Ze zijn galvanisch verzinkt (Z275) volgens het sendzimir procedé, waardoor ze duurzaam zijn in gebruik en een lange levensduur gegarandeerd wordt.
Luchtdichtheidsklasse
De motorbediende regelklep voldoet aan de strenge eisen voor luchtdichtheidsklasse D (ATC 2), volgens de norm EN12237.
Installatiegemak dankzij rubberen afdichting
De rubberen afdichting, die standaard op onze hulpstukken is aangebracht, zorgt niet alleen voor een luchtdichte aansluiting, maar deze zogenoemde safe-verbinding zorgt er tevens voor dat verdere montage materialen beperkt nodig zijn.